Producenci

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z konieczności zakupu niezbędnego sprzętu. W przypadku większych sklepów lub hurtowni niezbędne jest wyposażenie jej w niezawodną wagę. Co jednak w przypadku, gdy borykamy się z brakiem miejsca lub waga jest nam potrzebna jedynie doraźnie? Korzystnym rozwiązaniem może być waga mobilna. Pozwala bowiem na wygodne użytkowanie w każdym miejscu, bez konieczności reorganizacji przestrzeni. Duże zainteresowanie klientów wagami przenośnymi sprawiło, że zgromadziliśmy dla Państwa szeroką gamę tego typu produktów z różnymi udogodnieniami.

Waga przenośna PB z legalizacją do 60kg lub do 150kg do wyboru

Waga przenośna PB z legalizacją do 60kg lub do 150kg do wyboru
Waga przenośna PB z legalizacją do 60kg lub do 150kg do wyboru

WAGA Z LEGALIZACJĄ I GWARANCJĄ 24 MIESIĄCE - PB 15kg/30kg - e=d=5g/10g, PB 30kg/60kg - e=d=10g/20g, dwuzakresowa, bardzo dokładna lub PB 60kg/150kg - e=d=20g/50g, dwuzakresowa, bardzo dokładna.

Cena: 1 210,00 zł (netto: 983,74 zł )
szt.

Waga platformowa 300 kg bez możliwości legalizacji (1)

Waga platformowa  300 kg bez możliwości legalizacji (1)
Waga platformowa 300 kg bez możliwości legalizacji (1)
  • Obciążenie maksymalne: 300 kg
  • Dokładność odczytu: 100 g
  • Wymiary szalki: 50 x 110 cm
  • Solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie
Cena: 1 100,00 zł (netto: 894,31 zł )
szt.

Waga kompaktowa bez możliwości legalizacji 150kg

Waga kompaktowa bez możliwości legalizacji 150kg
Waga kompaktowa bez możliwości legalizacji 150kg

Kontrolna waga pomostowa bez możliwości legalizacji max=150 kg, d=50 g pomost 29x29cm na zaplecze sklepu, magazynu dla sadownictwa.

Cena: 299,00 zł (netto: 243,09 zł )
szt.

Komfort użytkowania

Oferowane przez nas w sprzedaży wagi przenośne wyprodukowane zostały przez sprawdzonych producentów, którzy od lat cieszą się świetną opinią. Wykorzystane do produkcji materiały wysokiego gatunku, takie jak stal nierdzewna, sprawiają, że wagi prawidłowo pracują przez wiele lat. Przemyślana konstrukcja umożliwia wygodne i lekkie przenoszenie w dowolne miejsce. Stabilna podstawa oraz szalka wagi przenośnej ułatwia ważenie, bez obaw o ewentualne uszkodzenie towaru. Zgrabna, lekka budowa idą w parze z solidnym i wytrzymałym wykonaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom pracy w różnych warunkach, wybierać można spośród wag zasilanych sieciowo, bateryjnie lub akumulatorowo.

Doskonałe wyposażenie wag mobilnych

Nowoczesne technologie nie ominęły również usprawnień tego urządzenia. W ofercie znaleźć można między innymi wagi mobilne z wi-fi oraz z możliwością ustawienia czasu automatycznego przejścia w stan uśpienia. Każde z prezentowanych urządzeń wyposażone jest w czytelny wyświetlacz umożliwiający wygodny odczyt w każdym rodzaju oświetlenia. Prosta i intuicyjna obsługa nie wymaga dużej ilości czasu na naukę użytkowania. Szeroki wybór precyzyjnych, solidnych i wygodnych wag mobilnych połączonych z korzystnymi cenami zapewniło nam już szerokie grono zadowolonych i stałych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium