Opcje przeglądania
Producenci

Elektroniczna waga magazynowa

Waga elektroniczna magazynowa, znana też jako waga cyfrowa, stosowana jest w wielu procesach takich jak oczywiście ważenie, mieszanie, porcjowanie, dozowanie, napełnianie, naważanie zgodne z recepturą oraz liczenie sztuk towaru. Waga elektroniczna magazynowa wyróżnia się szczególną precyzją, pozwalając na efektywną i dokładną pracę. Elektroniczne wagi magazynowe są niezawodne - ich mechanizm działania zaprojektowany jest tak, aby był odporny na zakłócenia. Dzięki temu waga elektroniczna magazynowa pozwala na uzyskanie wiarygodnych wyników nawet w trudnych przemysłowych środowiskach charakterystycznych dla magazynów spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, z branży przetwórczej, wydobywczej oraz w transporcie i logistyce.

Waga z legalizacją C315. 150 C3.M 150kg Waga z legalizacją C315. 150 C3.M 150kg
Producent: Radwag
Cena:

2 550,00 zł

Cena netto: 2 073,17 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją C315.300 C3.M 300kg Waga z legalizacją C315.300 C3.M 300kg
Producent: Radwag
Cena:

2 550,00 zł

Cena netto: 2 073,17 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją C315.300 C3/K 300kg Waga z legalizacją C315.300 C3/K 300kg
Producent: Radwag
Cena:

2 450,00 zł

Cena netto: 1 991,87 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją C315.150 C3/K 150kg Waga z legalizacją C315.150 C3/K 150kg
Producent: Radwag
Cena:

2 450,00 zł

Cena netto: 1 991,87 zł

szt.
zobacz więcej

Waga magazynowa do precyzyjnych pomiarów

Wagi magazynowe przeznaczone są do użytku w szczególnych warunkach. Ważne jest zatem, aby wskazywały precyzyjny pomiar w każdej sytuacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zgromadziliśmy różne wagi magazynowe, zarówno solidne, cięższe wagi pomostowe, jak i wygodne oraz przenośne wagi bezprzewodowe. Dużym udogodnieniem są wbudowane do niektórych sprzętów oparcia na worki. Ze względu na specyficzne warunki panujące w magazynach należy zwrócić uwagę na temperaturę pracy - wybrane modele pracują nawet przy ujemnych temperaturach. Dbając o potrzeby klientów, w naszej ofercie znalazły się precyzyjne i gwarantujące bezpieczeństwo elektroniczne wagi magazynowe, wagi z legalizacją, a także tańsze urządzenia bez możliwości legalizacji. Waga magazynowa do 150 kg idealnie sprawdzi się w hurtowniach i sklepach obracających towarami o mniejszej masie. Do miejsc oferujących cięższe produkty, polecana jest waga magazynowa do 300 kg. Duża rozpiętość oferowanych przez nas profesjonalnych sprzętów, połączona z konkurencyjnymi cena sprawia, że znalezienie idealnego modelu jest niezwykle proste.

Precyzja, niezawodność, efektywność - poznaj nasze wagi magazynowe!

Wagi magazynowe są niezwykle istotne w specjalnych warunkach pracy, dlatego ważne jest, aby zapewniały precyzyjne pomiary w każdej sytuacji. W naszej ofercie gromadzono solidne wagi pomostowe oraz wygodne i przenośne wagi bezprzewodowe, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Niektóre z urządzeń posiadają wbudowane oparcia na worki, co stanowi dodatkowe ułatwienie. Waga magazynowa powinna być dostosowana do specyficznych warunków panujących w magazynach, dlatego należy zwrócić uwagę na temperaturę pracy. Niektóre modele wagi magazynowej mogą pracować nawet przy ujemnych temperaturach, co jest istotne w niektórych branżach. Oferujemy precyzyjne wagi magazynowe, które zapewniają bezpieczeństwo oraz posiadają funkcję legalizacji, a także tańsze urządzenia bez możliwości legalizacji. Duży wybór profesjonalnych sprzętów oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że znalezienie idealnego modelu jest łatwe. Waga elektroniczna magazynowa, nazywana również wagą cyfrową, jest wykorzystywana w wielu procesach, takich jak ważenie, mieszanie, porcjowanie, dozowanie, napełnianie, zgodne z recepturą oraz liczenie sztuk towaru. Wyróżnia się ona szczególną precyzją, umożliwiając efektywną i dokładną pracę. Mechanizm działania wag magazynowych został zaprojektowany w taki sposób, aby był odporny na zakłócenia, co zapewnia niezawodność pomiarów nawet w trudnych przemysłowych środowiskach, charakterystycznych dla magazynów spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, przetwórczych, wydobywczych oraz dla branży transportowej i logistycznej. Elektroniczne wagi magazynowe dostępne w ofercie naszego sklepu gwarantują nie tylko precyzję, ale także niezawodność i trwałość. Są one doskonałym narzędziem do profesjonalnego zarządzania procesami magazynowymi, zapewniając wiarygodne i dokładne wyniki pomiarów!

 

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl