Producenci

W naszym sklepie WAGI-KASY Jan Wasilewicz zgromadziliśmy produkty należące do kategorii wag niemowlęcych. Są to rewelacyjnej jakości urządzenia dostosowane do pomiarów masy ciała niemowląt. Kluczowym elementem zdrowego i prawidłowego rozwoju każdej pociechy jest kontrola wzrostu i wagi. Nasze wagi niemowlęce z legalizacją wyróżniają się rewelacyjną precyzją pomiaru oraz dokładnością otrzymanych wyników. Spełniają wszelkie normy, posiadają niezbędne atesty, które gwarantują całkowite bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. Nasze wagi dla niemowląt mają polski wpis do rejestru wyrobów medycznych i odznaczają się III klasą. Są stałym wyposażeniem takich miejsc, jak szpitale, gabinety lekarskie, ale również przeznaczone są do prywatnego użytku każdego rodzica.

Waga niemowlęca z legalizacją Seca, do max 20 kg

Waga niemowlęca z legalizacją  Seca, do max 20 kg
Waga niemowlęca z legalizacją Seca, do max 20 kg

Waga z legalizacją. W mgnieniu oka można je jednak przekształcić w wagi podłogowe dla dzieci o wadze do 20 kg. Szalka pomiarowa i podstawa służąca jako waga podłogowa są ze sobą stabilnie połączone, zapewniając bezpieczne ważenie niemowlęcia. Wystarczy jednak tylko naciśnięcie przycisku, a szalka odłącza się od podstawy. Kolejną zaletą wagi jest funkcja Breast Milk Intake, która umożliwia określenie ilości mleka spożytego przez niemowlę podczas karmienia piersią. Waga ta jest solidna, ale lekka, czyli łatwa do transportu. Intuicyjne przyciski i funkcje wagi są niezwykle proste w obsłudze.

Cena: 732,00 zł (netto: 677,78 zł )
szt.

Waga niemowlęca z legalizacją do 15 kg lub 20 kg do wyboru

Waga niemowlęca z legalizacją do 15 kg lub 20 kg do wyboru
Waga niemowlęca z legalizacją do 15 kg lub 20 kg do wyboru

Precyzyjna waga elektroniczna o obciążeniu maksymalnym 6/15 kg lub 10/20 kg- PRODUKCJI POLSKIEJ Z LEGALIZACJĄ, 24 MIESIĄCE GWARANCJI

Cena: 896,41 zł (netto: 830,01 zł )
szt.

Szeroki zakres funkcji i możliwości wybranych modeli wag niemowlęcych

Do najważniejszych funkcji wagi niemowlęcej należy kontrola masy ciała, wyrażona w dostosowanych do wieku dziecka progach prawidłowej wagi. Odchyłki procentowe pozwalają na określenie procentowych różnic od przyjętego wzorca. Model ten może być dowolnie ustawiony przez proces ważenia lub korzystanie z bazy danych. Waga dla niemowląt posiada o wiele więcej istotnych funkcji, których działanie ma wpływać na trafne określenie prawidłowego rozwoju dziecka. Konkretny model wagi niemowlęcej z legalizacją ma 24-miesięczną gwarancję oraz potwierdzenie zgodności z polską normą medyczną w postaci odpowiedniego certyfikatu. Oferowany asortyment występuje w wersji dwuzakresowej. Wyświetlacz LCD z podświetleniem pozwala na szybki, łatwy odczyt wyników pomiaru. Poszczególne modele różnią się od siebie zakresem maksymalnej wagi, która może być zmierzona podczas jednorazowego ważenia. Wszystkie modele zawarte w naszej propozycji wyróżniają się dokładnością wykonania przy wykorzystaniu jedynie najlepszych tworzyw i materiałów. Posiadają gwarancję niezawodności i precyzji każdego pomiaru. Klasa oraz wysoki standard dostosowane są do korzystania z urządzenia zarówno w profesjonalnych placówkach medycznych, jak i domach prywatnych.

Korzystne ceny precyzyjnych wag niemowlęcych

W naszej ofercie znajdują się jedynie jakościowe propozycje urządzeń. Przy wagach dziecięcych jednym z najważniejszych kryteriów jest bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie produkty zawarte w naszym asortymencie to sprawdzone pozycje o potwierdzonej jakości i klasie wykonania. Proponowane wagi przeznaczone są również do ważenia zwierząt, są więc bardzo dokładne, umożliwiając pomiar “obiektu dynamicznego”. Zachęcamy do sprawdzenia całości naszej oferty i zapoznania się ze szczegółami każdego modelu wagi dla niemowląt, aby wybrać idealną zarówno do gabinetu lekarskiego, jak i własnego mieszkania. Gwarantujemy najwyższy standard urządzenia, atrakcyjne ceny, a także pewny, precyzyjny pomiar wagi dziecka. Zapraszamy do kontaktu w razie wątpliwości lub pytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium