Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Korzystając z usług naszej firmy, można nabyć różnego rodzaju urządzenia do określania masy poszczególnych przedmiotów. Wagi elektroniczne paletowe nierdzewne stosowane są przede wszystkim w połączeniu z wielkogabarytowymi towarami. Wbrew pozorom same wagi nie są szczególnie duże, a co za tym idzie – nie zajmują wiele miejsca. Wykonane zostały natomiast w taki sposób, aby można było umieścić na nich palety przy użyciu wózka widłowego. Na tym jednak nie kończy się spis zalet wag paletowych nierdzewnych, których zakup oferujemy.

 

Waga paletowa nierdzewna BA/PAN, UDŹWIG WAGI DO WYBORU: OD MAX 300 KG DO MAX 3000 KG Waga paletowa nierdzewna BA/PAN, UDŹWIG WAGI DO WYBORU: OD MAX 300 KG DO MAX 3000 KG
Producent: Axis
Cena:

7 900,00 zł

Cena netto: 6 422,76 zł

szt.
zobacz więcej
Waga paletowa nierdzewna KPZ do wyboru udźwig: od 300kg do 3000kg Waga paletowa nierdzewna KPZ do wyboru udźwig: od 300kg do 3000kg
Producent: KPZ
Cena:

7 400,00 zł

Cena netto: 6 016,26 zł

szt.
zobacz więcej
Waga paletowa nierdzewna KPZ do wyboru udźwig: od 300kg do 3000kg (1) Waga paletowa nierdzewna KPZ do wyboru udźwig: od 300kg do 3000kg (1)
Producent: KPZ
Cena:

6 900,00 zł

Cena netto: 5 609,76 zł

szt.
zobacz więcej

Dostosowane do pracy w wilgotnym środowisku wagi paletowe nierdzewne

Wagi paletowe nierdzewne, jak sama ich nazwa wskazuje, charakteryzują się bardzo wysokim poziomem odporności na korozję, w wyniku czego mogą służyć swoim nabywcom przez długi czas. Ponadto są proste w obsłudze, wyjątkowo stabilne oraz mobilne. Można na nich umieścić palety różnego rodzaju, w tym oczywiście najbardziej popularne, czyli m.in. skrzynio- i europalety. Oferowane wagi paletowe nierdzewne doskonale sprawdzają się zwłaszcza w wilgotnym środowisku, pozostając obojętnymi nie tylko na rdzę, ale też m.in. efekty związane z ich stycznością z kwasami, solami czy detergentami.

Z czym wiąże się legalizacja wag paletowych?

Jednym z wielu czynników wpływających na to, że kolejni Klienci decydują się skorzystać z usług firmy WAGI-KASY – Jan Wasilewicz, jest różnorodność naszego asortymentu. Posiadamy bowiem wagi paletowe różnorodne pod względem zdolności udźwigu, ale też dokładności w dokonywaniu pomiarów. Osobom, którym zależy na tym, aby za każdym razem były jak najbardziej wiarygodne, polecamy zakup wag legalizowanych. Tego rodzaju urządzenia posiadają potwierdzenie dokonywania pomiarów z precyzją o wartości podanej na tabliczce znamionowej. Wagi paletowe z legalizacją otrzymują też m.in. znak CE i M, wskazujący na to, że zostały wykonane zgodnie z europejskimi dyrektywami i mogą być stosowane bez żadnych przeciwwskazań.

Wagi paletowe o szerokim zastosowaniu

Należy podkreślić, że znajdujące się na naszej stronie wagi wyróżniają się zaawansowanym działaniem oraz niezwykłą precyzją. Ma to swoje odzwierciedlenie w odbiciu wartości masy towarów umieszczonych na paletach (do 3000 kg) w ciągu zaledwie kilku sekund.

Ponadto poszczególne wagi paletowe nierdzewne z naszej oferty wyposażone zostały w szereg przydatnych funkcji specjalnych, takich jak np. czujniki IP68, miernik, platformę czy wbudowaną bazę danych do współpracy z drukarką etykiet, lub komputerem. Polecamy następujące modele:

  • Wagi paletowe nierdzewne serii 4BA/PAN przeznaczone do ważenia ładunków na paletach Euro w wilgotnych warunkach środowiskowych;
  • Elektroniczne wagi paletowe, kompaktowe i solidne od producenta KPZ. Do zastosowania z legalizacją lub bez, wyposażone w rolki i uchwyt do komfortowego transportu;
  • Zestaw etykietujący z wagą paletową nierdzewną do drukowania etykiet marki Axis - możliwość drukowania etykiet w różnych językach, waga programowana według danych klienta. W cenie program do programowania z komputera oraz pomoc rozruchowa + projekt etykiety. Możliwość wykonania dokładniejszej, dwuzakresowej wagi oraz bez możliwości legalizacji o dziesięciokrotnie zwiększonej dokładności.

Potrzebujesz pomocy w wyborze? 

 

603051820 

 

wagi@elektrowag.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl