Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

 

Korzystając z usług naszej firmy, można nabyć różnego rodzaju urządzenia do określania masy poszczególnych przedmiotów. Wagi paletowe nierdzewne stosowane są przede wszystkim w połączeniu z wielkogabarytowymi towarami. Wbrew pozorom same wagi nie są szczególnie duże, a co za tym idzie – nie zajmują wiele miejsca. Wykonane zostały natomiast w taki sposób, aby można było umieścić na nich palety przy użyciu wózka widłowego. Na tym jednak nie kończy się spis zalet wag paletowych nierdzewnych, których zakup oferujemy.

 

Zestaw etykietujący z wagą paletową nierdzewną do drukowania etykiet Zestaw etykietujący z wagą paletową nierdzewną do drukowania etykiet
Producent: Axis
Cena: 8 000,00 zł (netto: 6 504,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga paletowa nierdzewna BA/PAN, UDŹWIG WAGI DO WYBORU: OD MAX 300 KG DO MAX 3000 KG Waga paletowa nierdzewna BA/PAN, UDŹWIG WAGI DO WYBORU: OD MAX 300 KG DO MAX 3000 KG
Producent: Axis
Cena: 8 000,00 zł (netto: 6 504,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga paletowa nierdzewna KPZ od 300kg do 3000kg Waga paletowa nierdzewna KPZ od 300kg do 3000kg
Producent: KPZ
Cena: 8 649,00 zł (netto: 7 031,71 zł )
szt.
zobacz więcej

Dostosowane do pracy w wilgotnym środowisku wagi paletowe nierdzewne

Wagi paletowe nierdzewne, jak sama ich nazwa wskazuje, charakteryzują się bardzo wysokim poziomem odporności na korozję, w wyniku czego mogą służyć swoim nabywcom przez długi czas. Ponadto są proste w obsłudze, wyjątkowo stabilne oraz mobilne. Można na nich umieścić palety różnego rodzaju, w tym oczywiście najbardziej popularne, czyli m.in. skrzynio- i europalety. Oferowane wagi paletowe nierdzewne doskonale sprawdzają się zwłaszcza w wilgotnym środowisku, pozostając obojętnymi nie tylko na rdzę, ale też m.in. efekty związane z ich stycznością z kwasami, solami czy detergentami.

Z czym wiąże się legalizacja wag paletowych?

Jednym z wielu czynników wpływających na to, że kolejni Klienci decydują się skorzystać z usług firmy WAGI-KASY – Jan Wasilewicz, jest różnorodność naszego asortymentu. Posiadamy bowiem wagi paletowe różnorodne pod względem zdolności udźwigu, ale też dokładności w dokonywaniu pomiarów. Osobom, którym zależy na tym, aby za każdym razem były jak najbardziej wiarygodne, polecamy zakup wag legalizowanych. Tego rodzaju urządzenia posiadają potwierdzenie dokonywania pomiarów z precyzją o wartości podanej na tabliczce znamionowej. Wagi paletowe z legalizacją otrzymują też m.in. znak CE i M, wskazujący na to, że zostały wykonane zgodnie z europejskimi dyrektywami i mogą być stosowane bez żadnych przeciwwskazań.

Wagi paletowe o szerokim zastosowaniu

Należy podkreślić, że znajdujące się na naszej stronie wagi wyróżniają się zaawansowanym działaniem oraz niezwykłą precyzją. Ma to swoje odzwierciedlenie w odbiciu wartości masy towarów umieszczonych na paletach (do 3000 kg) w ciągu zaledwie kilku sekund.

Ponadto poszczególne wagi paletowe nierdzewne z naszej oferty wyposażone zostały w szereg przydatnych funkcji specjalnych, takich jak np. czujniki IP68, miernik, platformę czy wbudowaną bazę danych do współpracy z drukarką etykiet, lub komputerem. Polecamy następujące modele:

  • Wagi paletowe nierdzewne serii 4BA/PAN przeznaczone do ważenia ładunków na paletach Euro w wilgotnych warunkach środowiskowych;
  • Elektroniczne wagi paletowe, kompaktowe i solidne od producenta KPZ. Do zastosowania z legalizacją lub bez, wyposażone w rolki i uchwyt do komfortowego transportu;
  • Zestaw etykietujący z wagą paletową nierdzewną do drukowania etykiet marki Axis - możliwość drukowania etykiet w różnych językach, waga programowana według danych klienta. W cenie program do programowania z komputera oraz pomoc rozruchowa + projekt etykiety. Możliwość wykonania dokładniejszej, dwuzakresowej wagi oraz bez możliwości legalizacji o dziesięciokrotnie zwiększonej dokładności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl