Opcje przeglądania
Producenci

Możliwe do nabycia w WAGI-KASY Jan Wasilewicz platformowe czteroczujnikowe wagi bez możliwości legalizacji należą do tych, których zakres zastosowania jest bardzo szeroki. Wykorzystywane są m.in. w przemyśle, rolnictwie, sadownictwie, magazynach. Dany towar może bez problemu zostać na nich umieszczony przy użyciu wózka widłowego, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Proponowane wagi bez możliwości legalizacji gwarantują jednak o wiele więcej korzyści.

Wagi platformowe czteroczujnikowe bez legalizacji - tanie

Waga platformowa KPZ 2 VA EKO bez możliwości legalizacji, udźwig wagi  150/300 kg Waga platformowa KPZ 2 VA EKO bez możliwości legalizacji, udźwig wagi 150/300 kg
Producent: KPZ
Cena: 2 450,00 zł (netto: 1 991,87 zł )
szt.
zobacz więcej

Kiedy stosowanie wag bez legalizacji jest dozwolone?

Dostępne w ofercie wagi bez legalizacji nie posiadają odpowiednich certyfikatów, więc korzystanie z nich bezpośrednio w obrocie handlowym może skutkować otrzymaniem mandatu przez ich właścicieli podczas nieoczekiwanej kontroli ze strony przedstawiciela Urzędu Miar, PIH lub Urzędu Skarbowego. Mogą być więc stosowane niemal wyłącznie na własny użytek. Takiej wagi nie można zalegalizować.

Platformowe wagi bez możliwości legalizacji z czterema czujnikami – zalety

Oferowane platformowe czteroczujnikowe wagi bez możliwości legalizacji charakteryzuje nieskomplikowana konstrukcja, co powoduje, że korzystanie z ich możliwości przebiega łatwo i w sposób intuicyjny. Składające się na nasz asortyment urządzenia mają różne możliwości pod względem udźwigu (300, 600, a nawet 3000 kg). Wszystkie zapewniają swoim nabywcom dużą precyzję podczas dokonywania pomiarów, których odczytanie za sprawą podświetlonych wyświetlaczy LCD nie stanowi żadnego problemu. Platformowe wagi bez możliwości legalizacji z czterema czujnikami nie są zbyt ciężkie, dzięki czemu można je w łatwy sposób transportować. Zważenie za ich pomocą ładunków o niestandardowych gabarytach nie powinno nikomu sprawić trudności. Poszczególne modele sprawdzają się nawet w sytuacji, gdy konieczne jest wiarygodne określenie masy zwierząt, co powoduje, że nabywane są chętnie przez właścicieli gabinetów weterynaryjnych.

Wagi nielegalizowane o wysokiej odporności na uszkodzenia

Musimy wspomnieć, że wszystkie wagi bez możliwości legalizacji z pewnością posłużą swoim użytkownikom przez bardzo długi czas. Zawdzięczają to również pojemnym akumulatorom (lub podłączeniem ich pod zasilanie o wartości 230 V) oraz solidnym materiałom wykorzystanym podczas produkcji. W naszej ofercie dostępne są:

  • Wagi platformowe - przeznaczone do ważenia towarów, palet, skrzyniopalet itp. Sprawdzą się w magazynach, na produkcji, dla sadowników i gospodarstw rolnych, na skupie złomu metali kolorowych i stali;
  • Wagi paletowe nierdzewne - odpowiednie do ważenia towarów w magazynach, halach produkcyjnych i innych obiektach zamkniętych;
  • Wagi płozowe - dedykowane do ważenia długich przedmiotów np. prętów, wyrobów walcowanych, bali drewnianych, kantówek itp.
  • Wagi pomostowe - weterynaryjne do 300 kg.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl