Producenci

W prowadzeniu działalności zajmującej się handlem bezpośrednim jednym z najważniejszych elementów jest szybka i sprawna obsługa klienta. Aby cały proces przebiegł pomyślnie, potrzebny jest nie tylko kompetentny i życzliwy sprzedawca, ale również niezawodny, solidny sprzęt. Jednym z takich urządzeń są wagi kalkulacyjne bez wysięgnika. Umożliwiają błyskawiczne przeliczenie ceny towaru względem jego masy. W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy szeroki asortyment tych urządzeń uwzględniających codzienne trudności sprzedawców oraz dostosowanych do różnorodnych potrzeb rozmaitych gałęzi handlu.

Wagi sklepowe kalkulacyjne bez wysięgnika

Waga z legalizacją ASEP 15kg lub 30kg do wyboru Waga z legalizacją ASEP 15kg lub 30kg do wyboru
Producent: Digilab
Cena: 1 299,00 zł (netto: 1 056,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją JPL 15kg lub 30kg do wyboru Waga z legalizacją JPL 15kg lub 30kg do wyboru
Producent: Digilab
Cena: 1 130,00 zł (netto: 918,70 zł )
szt.
zobacz więcej

Profesjonalizm i trwałość wykonania

Waga kalkulacyjna bez wysięgnika jest podstawowym narzędziem pracy wykorzystywanym w niemal każdym sklepie. Powszechność jej użytku sprawia, że jest ona eksploatowana przez wiele godzin i musi wykazywać dużą odporność na wiele niekorzystnych czynników. Z tego powodu oferowane w naszym sklepie wagi wykonywane są z wysokoodpornych materiałów przez firmy, które od wielu lat cieszą się na rynku doskonałą renomą. Jako że urządzenia te pełnią odpowiedzialne funkcje kalkulacyjne i muszą niezawodnie wskazywać prawidłowe obliczenia, dbamy o to, aby każda z wag była legalizowana.

Szeroka oferta wag kalkulacyjnych bez wysięgnika

Mając na uwadze rozmaite potrzeby zależne od branży i typu działalności, zgromadziliśmy szeroki zakres sprzętów o różnorodnych funkcjach. Wśród nich znaleźć można wagi kalkulacyjne bez wysięgnika z możliwością zapamiętywania cen, obliczające resztę dla klienta oraz sumujące należność za towar. W zależności od potrzeb dostępne są modele o różnym zakresie udźwigu i wielorakich możliwościach zasilania. Cechami łączącymi wszystkie nasze produkty są trwałość wykonania i niezawodność połączone z atrakcyjnymi cenami. Wachlarz wyboru pozwala na znalezienie idealnie dopasowanej wagi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium