Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wagi sklepowe kalkulacyjne z wysięgnikiem

Posiadanie nowoczesnego sprzętu nie tylko ułatwia i usprawnia szybkie obsługiwanie klientów, ale również buduje wizerunek sprzedawcy jako osoby rzetelnej i profesjonalnej. Jednym z ważniejszych elementów w działalności handlowej są wagi kalkulacyjne. Ich zakup bezpośrednio wpływa na przebieg pracy oraz pomaga w sprawnej realizacji zleceń. Jako narzędzia wykorzystywane codziennie i to przez wiele godzin, powinny odznaczać się doskonałą wytrzymałością i solidnością. Doskonałym rozwiązaniem są wagi kalkulacyjne z wysięgnikiem, ponieważ umożliwiają wygodne odczytywanie informacji zarówno przez sprzedawcę, jak i klienta. Dlatego wagi elektroniczne sklepowe stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego punktu handlowego, który ceni sobie profesjonalizm i chce budować pozytywny wizerunek w oczach klientów.

 

Waga elektroniczna CAS ER JUNIOR 15 P RS 232 Waga elektroniczna CAS ER JUNIOR 15 P RS 232
Producent: Cas
Cena:

990,00 zł

Cena netto: 804,88 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją SPC 15 kg lub 30 kg do wyboru, z wysięgnikiem Waga z legalizacją SPC 15 kg lub 30 kg do wyboru, z wysięgnikiem
Producent: Dibal
Cena:

950,00 zł

Cena netto: 772,36 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją SPC z RS232 15 kg lub 30 kg do wyboru, z wysięgnikiem Waga z legalizacją SPC z RS232 15 kg lub 30 kg do wyboru, z wysięgnikiem
Producent: Dibal
Cena:

990,00 zł

Cena netto: 804,88 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją PI-100T RS232 6 kg lub 15kg do wyboru Waga z legalizacją PI-100T RS232 6 kg lub 15kg do wyboru
Producent: Dibal
Cena:

1 100,00 zł

Cena netto: 894,31 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją PRIS 6/15kg RS232 z wysięgnikiem Waga z legalizacją PRIS 6/15kg RS232 z wysięgnikiem
Producent: Dibal
Cena:

1 040,00 zł

Cena netto: 845,53 zł

szt.
zobacz więcej
Waga z legalizacją PRIS 6/15kg z wysięgnikiem Waga z legalizacją PRIS 6/15kg z wysięgnikiem
Producent: Dibal
Cena:

990,00 zł

Cena netto: 804,88 zł

szt.
zobacz więcej

Solidne wagi z wysoką odpornością

Podstawowym zadaniem wagi sklepowej z wysięgnikiem jest przeliczanie ceny towaru względem jego masy. Zadanie to, ze względów prawnych i etycznych, powinno być wykonywane dokładnie i sumiennie. Z tego też względu dostępne w naszym sklepie wagi kalkulacyjne wyposażone są w legalizacje. Pewność prawidłowego wykonywania obowiązków oraz bezpieczeństwo sprzedawcy jest dla nas głównym priorytetem działania. Ceniąc wygodę pracy oraz możliwości handlu w trudnych warunkach, staramy się oferować produkty wyposażone w wewnętrzne lub zewnętrzne akumulatory, posiadające możliwość ładowania poprzez baterie lub też zasilane klasycznie przez kabel sieciowy.

Dokładny odczyt informacji na wagach sklepowych z wysięgnikiem

Najważniejszą cechą wagi kalkulacyjnej z wysięgnikiem jest oczywiście duży, ale i zarazem poręczny wyświetlacz. Informacje przedstawiane są w sposób czytelny i dobrze widoczny w każdym rodzaju oświetlenia. Szeroki zakres produktów oferowanych w naszym sklepie pozwala na znalezienie odpowiedniego modelu dopasowanego do potrzeb prowadzonej działalności i sprzedawanych towarów. Dostępne są wagi o różnym zakresie ważenia, począwszy od tych do 6 kg, kończąc na takich, których zakres obejmuje nawet 30 kg. Dokładnie wyselekcjonowana gama wag sklepowych z wysięgnikiem połączona z atrakcyjną ceną stanowi korzystną ofertę, którą warto poznać dokładniej.

Potrzebujesz pomocy w wyborze? 

 

603051820 

 

wagi@elektrowag.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl