TOP5 wag najazdowych — ranking i specyfikacja najlepszych urządzeń

Wagi najazdowe to specjalne urządzenia służące do precyzyjnego ważenia towaru czy sprzętu po wcześniejszym umieszczeniu go na mechanicznym wózku ręcznym. Z pewnością przydadzą się w różnego rodzaju przedsiębiorstwach zajmujących się sprzedażą. Można je jednak wykorzystać także w celach ewidencyjnych. Szukasz odpowiedniego sprzętu do swojej firmy? Koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem 5 najlepszych urządzeń, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

 

5. Waga KPZ 2SCM

Na piątym miejscu w naszym rankingu znajduje się waga KPZ 2SCM. Jest to waga platformowa, na której można w komfortowy sposób umieścić towar ważący nawet 3000 kg. Jest to wyjątkowo solidny i stabilny sprzęt pokryty ryflowaną blachą pomostową. Została ona pomalowana proszkowo i jest dostępna w czarnym kolorze. Dzięki temu zachowa się ona w dobrym stanie nawet mimo częstej eksploatacji i dużego obciążenia. Waga jest precyzyjna i niezawodna. Ważną zaletą tego modelu jest fakt, że można go stosować zarówno w wersji do, jak i bez legalizacji. Urządzenie umożliwia regulację wysokości. Oczywiście spełnia ono wszelkie unijne normy i zgodność CE. Platforma jest wyposażona w intuicyjny panel sterujący LCD. Warto wspomnieć też o atrakcyjnej cenie tej pozycji. Jest to waga w sam raz dla przedsiębiorstw, które szukają solidnego i niedrogiego sprzętu umożliwiającego precyzyjne pomiary.

 

4. Waga najazdowa KPZ – 300 – 6000 kg

Kolejną pozycją pośród polecanych przez nas urządzeń jest waga najazdowa KPZ z obciążeniem nawet do 6000 kg. Sprzęt przygotowany przez firmę KPZ cieszy się uznaniem wśród klientów potrzebujących niezawodnych i precyzyjnie działających rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku tego konkretnego urządzenia. Jego konstrukcję wykonano ze stali — zespawanych rur czworokątnych oraz blachy żłobionej. Waga jest pomalowana na czarno metodą proszkową. Posiada 4 ogniwa obciążnikowe z osłoną IP-66. Sprzęt jest wyposażony w wygodny panel sterujący z dużymi klawiszami funkcyjnymi. Cała elektronika jest chroniona solidną obudową. Warto zaznaczyć, że w zestawie znajduje się jedna rampa najazdowa, jednak istnieje możliwość dokupienia kolejnej. Sprzęt może działać także w wyższej temperaturze — nawet do 40 stopni Celsjusza. Okres gwarancyjny tego modelu wynosi 24 miesiące.

 

3. Waga najazdowa Axis 4BA/NA

Numer 3 naszego zestawienia to waga najazdowa 4BA/NA wyprodukowana przez firmę Axis. Warto zacząć od informacji, że przed zakupem tego urządzenia można wybrać zarówno maksymalny udźwig, jak i dokładność ważenia. Do wyboru jest aż 5 wersji, a waga może przyjąć nawet 2000 kg. Jest to sprzęt przeznaczony do wykonywania pomiarów na towarze transportowanym na wózkach ręcznych. Konstrukcja jest stalowa. Podobnie jak pozostałe urządzenia z naszego rankingu — jest pomalowana proszkowo. Bardzo ważną informacją jest to, że można z nich korzystać jedynie w suchych pomieszczeniach. W zamian za to waga oferuje precyzyjne pomiary i wysoki poziom niezawodności. Istnieje możliwość zamówienia 2 najazdów. Ponadto sprzęt ma wbudowaną bazę danych, do której można wprowadzić do 400 firmowych produktów oraz do 100 użytkowników obsługujących wagę. Posiada również złącze do komputera lub drukarki.

 

2. Waga najazdowa KPZ ze stali nierdzewnej – 150 – 1500 kg

Jeśli szukasz wagi najazdowej z naprawdę wysokiej półki, to pozycja nr 2 powinna Cię zaciekawić. Jest to sprzęt produkcji firmy KPZ. Całość konstrukcji wykonano ze stali nierdzewnej, która znacząco wydłuża żywot urządzenia. Dzięki temu wagę można z powodzeniem stosować w przemyśle mięsnym, rybnym i wszędzie tam, gdzie pomiarom towarzyszy wilgoć. Jest to bardzo stabilny sprzęt wykonany bez spawania. Górna powierzchnia platformy jest stworzona z jednego elementu. Dzięki temu poradzi sobie nawet z większym obciążeniem. Maksymalnie może ono wynosić 1500 kg. W standardowej wersji znajduje się jedna rampa. Opcjonalnie można zamówić dwie. Konstrukcja jest wyjątkowo płaska, co ułatwia wjechanie wózkiem z towarem. Panel sterowania jest wygodny w obsłudze — ma duże przyciski i wyświetlacz LCD. Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

 

1. Waga najazdowa nierdzewna 4BA/NAN

Numer 1 w naszym zestawieniu to nierdzewna waga najazdowa 4BA/NAN od firmy Axis. Jest to model bardzo podobny do wagi z pozycji nr 3, jednak wykonano go w całości ze stali nierdzewnej. Ma to olbrzymi wpływ na jakość całej konstrukcji. Sprawia, że zachowa się w świetnym stanie przez dłuższy czas. Ponadto zwiększa się możliwość jej zastosowania. Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, można wykorzystać tę wagę w przemyśle rybnym czy mięsnym. Jest ona odporna nie tylko na wodę, ale i detergenty oraz roztwory kwasów i soli. Wersja z największym udźwigiem wynosi 2000 kg. Sprzęt jest przeznaczony do ważenia towaru na wózkach ręcznych. Urządzenie ma wbudowaną bazę na produkty oraz użytkowników. Można je połączyć z komputerem lub drukarką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl