Producenci

System etykietujący na produkcję SMARTwag z ekranem dotykowym

Cena: 3 567,00 zł 3567.00
Cena netto: 2 900,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw etykietujący może drukować etykiety w różnych językach europejskich, wschodnioeuropejskich, amerykańskim, arabskim, chińskim, niemieckim, angielskim, czeskim, węgierskim, słowackim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, bułgarskim, rumuńskim, szwedzkim, norweskim, fińskim, litewskim, łotewskim, rosyjskim, ukraińskim, białoruskim itd

CENA kontrolera wagowego SMARTwag = 2 900,00 zł NETTO - DOTYCZY PANELU W OBUDOWIE METALOWEJ, MALOWANEJ PROSZKOWO.

DOPŁATA DO OBUDOWY ZE STALI NIERDZEWNEJ + 500,00 zł NETTO.

 Do kontrolera wagowego SMARTwag należy doliczyć w zestawie:

 - drukarkę Zebra GC420D peeler z odklejakiem etykiet - cena  1250,00 zł netto

 - wagę o wybranych przez kupującego parametrach; max ważenia, dokładność działki, wymiar platformy i rodzaj wykonania konstrukcji: malowana proszkowo, lub nierdzewna ( możliwość wybrania zakresu ważenia wag od małych np. max= 600 g, max= 3 kg, max= 6 kg itd. do dużych  np. max= 300 kg, max= 600 kg, max= 1500 kg itd.

- cena zależy od wybranej wagi. 

 Świadczymy pomoc w wyborze odpowiedniej wagi do zestawu.

Ważenie, znakowanie, etykietowanie i raportowanie nigdy nie było takie proste. Wszechstronność wzbogacona o intuicyjną obsługę połączone w jednym systemie – SMARTwag.

Sprytne ważenie możliwe jest dzięki zintegrowaniu kontrolera wagowego SMART z oprogramowaniem wspomagającym. Kontroler współpracuje z dowolną wagą z oferty FAWAG i drukarką etykiet (Honeywell, Intermec). SMARTwag pozwala na nieograniczone możliwości zastosowania w różnorodnych procesach produkcyjnych związanych z pomiarem masy.

ELEMENTY SYSTEMU SmartWag:

 

Kontroler SMART - urządzenie zbudowane jest na bazie procesora INTEL, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Dotykowy 7’ calowy, kolorowy wyświetlacz, złącza i gniazda umieszczone są na tylnej stronie obudowy, włączanie i wyłączanie urządzenia za pomocą dodatkowego przycisku na przedniej części obudowy to tylko niektóre atuty przemawiające za prostą obsługą urządzenia. Wyjątkowo małe gabaryty i wytrzymała obudowa czynią ze SMART-a doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy w trudnych warunkach przemysłowych.

Aplikacja komputerowa FAWAG Studio - aplikacja na komputer PC pozwalająca programować bazy, projektować etykiety oraz raportować wyniki ważeń.

Waga (pomost wagowy z miernikiem ZOT) – wybór wagi z oferty FAWAG, zakres ważenia od 600 g do 150 ton.

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium