Potrzebujesz pomocy w wyborze? 

 

603051820 

 

wagi@elektrowag.pl

Waga WLC 0,6/A2 z legalizacją, UDŹWIG WAGI 0,6 KG

Wysyłka w: 10 dni
Cena brutto: 1 830,00 zł 1830.00
Cena netto: 1 487,80 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Udźwig wagi i dokładność ważenia:

 

  • max = 0,6 kg, dokładność  d = 0,01 g, działka legalizacyjna e = 0,1 g

 

Wielkość szalki
Waga 0,6 kg 128 x 128 mm

 

 

DANE TECHNICZNE WAGI 0,6KG:

 

Obciążenie maksymalne [Max] 0,6 kg
Dokładność odczytu [d] 0,01 g
Zakres tary -0,6 kg
Powtarzalność 0,015 g
Liniowość ±0,02 g
Czas stabilizacji 3 s
Wymiar szalki 128×128 mm
Zasilanie 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC + akumulator 
Wyświetlacz LCD (z podświetleniem) 
Interfejs 2×RS 232, USB-A, USB-B 
Masa 3,6/5,6 kg
Wymiary opakowania 470×380×336 
Stopień ochrony IP 43 
Czas pracy z zasilaniem akumulatorowym 15 godzin (średni czas) 
Wilgotność względna powietrza 10÷85% RH bez kondensacji 
Adiustacja wewnętrzna (automatyczna) 
Temperatura pracy +15 - +30 °C

 

Funkcje:

 

Kontrola plus/minus Kontrola masy próbki w zadanych progach - dolnego oraz górnego . Przyjmuje się, że masa jest poprawna, gdy zawiera się pomiędzy wartościami progowymi. Program wagi umożliwia graficzną wizualizację wyniku ważenia w postaci tzw. bargrafu.

 

Odchyłki procentowe Funkcja odchyłek procentowych służy do porównywania ważonych obiektów z masą wzorca. Masa wzorca można być wartością numeryczną (np. z bazy danych), może być również wyznaczona poprzez ważenie. Każdy ważony element jest porównywany z masą wzorca, która przyjęta jest jako masa idealna czyli 100%. Dla elementów o masie mniejszej niż masa wzorca uzyskujemy wyniki poniżej 100%, dla elementów cięższych wyniki przekraczają 100% nawet znacznie.

 

Sumowanie ważeń Funkcja realizuje proces dodawania kolejnych mas do wcześniej już zważonych. Poprzez to można określić skład masowy mieszaniny, która może się składać z dowolnej ilości składników o różnych konsystencjach. Ograniczeniem dla takiego procesu jest wartość obciążenia maksymalnego wagi.

 

Liczenie sztuk Funkcja wykorzystująca pomiar masy do określania liczności ważonych elementów. Wymaga informacji o masie pojedynczego detalu. Masa detalu może być wyznaczona poprzez ważenie w czasie on-line lub pobrana z bazy danych. Zliczanie elementów odbywa się według algorytmu: masa wszystkich detali / masę pojedynczego detalu = ilość. Działanie tej funkcji jest czasami wspierane mechanizmem AKD (Automatyczna Korekta Dokładności). Dzięki temu masa jednostkowa detalu jest aktualizowana podczas zliczania.
W pewnym stopniu AKD eliminuje błąd jaki może wynikać z różnych mas jaki posiadają pozornie wyglądające tak samo elementy. W rozwiązaniach przemysłowych liczenie detali może być łączone z funkcją doważania lub dozowania.
Celem takiego rozwiązania jest wizualizacja (najczęściej świetlna, dostępna tylko w wagach serii 4Y) takiej ilości detali, która ma być osiągnięta. Zastosowanie mają również układy wagowe wykorzystujące kilka platform o różnych obciążeniach Max i różnych dokładnościach.

 

Wewnętrzny akumulator Akumulator wewnętrzny typu SLA (ang. Sealed lead acid type) 6 V pozwala na pracę urządzenia bez podłączenia do zasilania (czas pracy do 9 godzin). Urządzenie wyposażone w akumulator i podłączone do zasilania sieciowego automatycznie kontroluje stan i ładuje akumulator o czym informuje piktogram znajdujący się w górnej części wyświetlacza.

 

Zatrzask maksymalnego wskazania Funkcja rejestrująca największe chwilowe wskazanie jakie występuje w procesie ważenia. W skali makro jest stosowana np. w wagach medycznych do ,,zamrożenia” wyniku ważenia pacjenta. W skali mikro może być stosowana w różnych procesach i aplikacjach.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl