Potrzebujesz pomocy w wyborze? 

 

603051820 

 

wagi@elektrowag.pl

Waga hakowa KPZ 3t z możliwością legalizacji

Wysyłka w: 14 dni
Cena brutto: 4 550,00 zł 4550.00
Cena netto: 3 699,19 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Nośność; 3t

Odbiór legalizacyjny dla wag o nośności od 0 do 3000 kg - 200,00 zł netto

Działka; 1,0 kg
Wersja do legalizacji

 • Wykonanie przemysłowe
 • Bardzo korzystna cena
 • Cyfry - LED (czerwone)
 • Dobry odczyt
 • 100% tary
 • 120 godzin pracy akumulatora
 • Funkcja czuwania
 • Kontrola naładowania akumulatora
 • Duża dokładność
 • Mały ciężar własny
 • 6 - krotna pewność na rozerwanie
 • Łatwa obsługa
 • Pilot - mini nadajnik

OPCJE DODATKOWE:

Wymienny akumulator w wersji z legalizacją - 1400,00 zł netto

Odbiór legalizacyjny dla wag o nośności od 0 do 3000 kg - 200,00 zł netto


Cyfrowa waga hakowa, włącznie z zawieszeniem i hakiem obrotowym,
z akumulatorem, ładowarką i pilotem
Funkcje: ustawianie zera, tarowanie, przełączanie brutto/netto,
10-krotna rozdzielczość, włączanie/ wyłączanie.

Waga KPZ 407E: Lekka, wytrzymała, elektroniczna waga dźwigowa, do zastosowania w przemyśle.Wersja do legalizacji. Obudowa aluminiowa z wewnętrzną baterią, uchwyt i hak obrotowym z zamknięciem gwarancyjnym oraz pilot na podczerwień w standardzie, 7 segmentowy wyświetlacz LED,5 cyfr o wysokości 25,4mm.

Funkcje: przełączanie brutto/netto, 100% tarowania, ustawianie zera, 10-krotne zwiększenie rozdzielczości,możliwość ustawienia z menu wartości zadanej. Czas pracy ok.120h, ładowarka zawarta w cenie, dokładność:<0,1% vdE, temperatura otoczenia:-10 do +40°C, podwójny udźwig, 6-krotne obciążenie niszczące.

Waga dźwigowa posiada dopuszczenie do legalizacji klasa III , CE i RoHs-Konform.

KPZ 407E do zastosowania z legalizacją lub bez legalizacji. Lekka, a mimo to solidna waga hakowa o dużym udźwigu. Standardowo wyposażona w wewnętrzny akumulator, ładowarkę, pilot oraz w hak z zabezpieczeniem przed wyhaczeniem. Zaświadczenie: dopuszczenie do legalizacji EU klasa III, deklaracja zgodności CE

Zakres ważenia: 1500kg, 3000kg i 5000kg

Bezpieczeństwo: KPZ 407E ma 2-krotny udźwig i 6-krotne obciążenie niszczące.

Panel sterujący: Najnowocześniejsza elektronika sterowana za pomocą mikroprocesora w obudowie aluminiowej, stosowana do najtrudniejszych zadań w przemyśle, dlatego największe znaczenie ma tu dokładność i niezawodność. Czytelny, 5- pozycyjny, 7- segmentowy wyświetlacz LED z cyframi o wysokości 25,4mm. Dokładność: < 0,1% vdE.

Wyświetlacz LED: ustawianie zera, tara, stabilność, kontrola stanu ładowania, niski stan napięcia akumulatora, jednostka wagi,

Funkcje: włączanie/ wyłączanie przez osobny włącznik, przełączanie ciężaru brutto-/netto, 100 % tary, automatyczne i ręczne ustawienie zera. 10-krotna wysoka rozdzielczość. Możliwość ustawienia przez menu: funkcja ciężaru zadanego (sygnał dźwiękowy po osiągnięciu wartości ciężaru) Pilot: do KPZ 404E z zasięgiem do ok. 24,6m. Funkcje: włączanie/wyłączanie, ustawianie zera, tarowanie, wskazywanie wartości brutto, wysoka rozdzielczość.

Zasilanie sieciowe: Niezależne od sieci, przez akumulator do ponownego ładowania. Czas pracy: około 120 godzin. Możliwość odczytu napięcia akumulatora na panelu sterującym. Niski stan napięcia akumulatora wskazywany jest przez optyczny sygnał (mrugająca dioda LED) około 1 do 2 godzin przed kompletnym rozładowaniem akumulatora i wyłączeniem wagi. Funkcja czuwania / automatyczne rozłączenie panelu sterującego i/ lub wagi w celu oszczędności akumulatora. Ładowanie za pomocą ładowarki do gniazda wtykowego 230V. Kontrola stanu naładowania przez diodę LED. Wewnętrzny akumulator. Urządzenie do ładowania 230VAC. Temperatura pracy: od -10°C do + 40°C.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl