Waga lekarska seca ze zdalnym wyświetlaczem przewodowym, z legalizacją, przenośna, UDŹWIG WAGI DO MAX 200 kg

Wysyłka w: 21 dni
Cena: 1 990,00 zł 1990.00
Cena netto: 1 842,59 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Elektroniczna waga płaska do stosowania w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich, zalegalizowana do celów medycznych wg klasy III.

 

Zaleta: wyświetlacz można umieścić z dala od bazy i odczytywać wyniki na ścianie lub biurku. Dodatkowym udogodnieniem jest wyposażenie w kilka szczególnych funkcji ważenia: BMI do określenia stanu odżywienia, HOLD do zablokowania wyświetlanych pomiarów a TARA do np. ważenia małych dzieci trzymanych na rękach przez rodziców. Waga nadaje się do użytku stacjonarnego i przenośnego, dzięki uchwytowi, kompaktowym rozmiarom, niewielkiej wadze własnej oraz podstawie samopoziomującej, która umożliwia ważenie na każdej nawierzchni.

 

Obowiązki służby zdrowia wymagają najwyższej wygody i detali, które sprawią, że ważenie jest procesem szybkim, prostym i pewnym. Wymagania ta spełnia waga seca 899: jest przenośna dzięki uchwytowi, ma kompaktowe wymiary, tylko 4,5 kg wagi własnej, oddzielny wyświetlacz na kablu oraz funkcje takie jak BMI, HOLD i TARA.

 

 

 

 

Wygodne odczytywanie wyników dzięki osobnemu wyświatlaczowi. Wyświetlacz i podstawa wagi seca 899 są połączone ze sobą przewodem o długości 2 m. Zaleta takiego rozwiązania: wyświetlacz może być ustawiony w dowolnym miejscu z dala od wagi do wygodnego odczytu wyników z biurka lub na wysokości wzroku ze ściany. Tak samo komfortowe jest ważenie, gdyż nawet osoby z problemami w poruszaniu się bez problemu wejdą na nisko osadzoną platformę, której pokrycie daje się łatwo oczyścić wszelkimi ogólnodostępnymi środkami do czyszczenia.

 

Stabilna pozycja, nawet na nierównych powierzchniach. Wyjątkowo duże nóżki niwelujące umieszczone pod platformą seca 899 zapewniają stabilność wagi na każdym podłożu. Także osobny panel wagi z wyświetlaczem, dzięki gumowanemu spodowi, stoi bezpiecznie na bardzo gładkich powierzchniach. Każda z funkcji jest wyraźnie oznaczona i gwarantuje nawet osobom niedoświadczonym prostą i szybką obsługę wagi. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze własnej seca 899 może być wygodnie chowana w ciasnych miejscach.

 

 

 

Komfortowe ważenie z użyciem najważniejszych funkcji. seca 899 wyposażona jest we wszystkie funkcje do częstego użytku: funkcja BMI pomaga w określeniu stanu odżywienia, funkcja HOLD pozwala na zatrzymanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu, a funkcja TARA wytaruje np. masę ciała dzieci trzymanych na rękach dorosłych. Odczyt wyników jest niezwykle wygodny dzięki możliwości dowolnego ustawienia kąta nachylenia panela z wyświetlaczem.

 

▪ Prosty odczyt wyników pomiaru dzięki wyświetlaczu z ustawianym kątem nachylenia do ustawienia na biurku lub montażu ściennego.

▪ 2 m kabel łączący wagę i wyświetlacz.

▪ Małe zużycie prądu – 10.000 cykli ważenia na jednym zestawie baterii dostarczanych w pakiecie z wagą.

▪ 4 regulowane punkty podparcia.

▪ Szybka ocena stanu odżywienia dzięki funkcji BMI.

▪ Bezpieczne wchodzenie na wagę dzięki antypoślizgowej gumowej powierzchni.

 

 

Dane techniczne

Klasa dokładności: III (3)
Nośność: 200 kg
Podziałka (g): 100 g < 150 kg > 200 g
Zasilanie: baterie, Zasilacz
Wymiary (SxWxG): 321 x 60 x 356 mm
Waga netto: 4,5 kg
Funkcje: automatyczne wyłączanie, TARA, Do mobilnego mierzenia, HOLD, BMI
CE: CE 0109, 0123

 


 Dane techniczne

Obciążenie maksymalne 200 kg
Działka elementarna 100 g < 150 kg > 100 g
Zakres TARA 150 kg
Wymiary, wagi (szer. x wys. x głęb.) 321 x 60 x 356 mm
Długość przewodu 200 cm
Wysokość cyfr 20 mm
Wysokość odczytu zmienny 
Waga własna ok. 3,7 kg
Zasilanie 6 baterie typu Mignon, zasilacz opcjonalnie
Pobór prądu ok. 30 mA
Znak zgodności CE 0102, 0123
Wyrób medyczny zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG Klasa I
Instrukcja obsługi tak
Funkcje TARA, HOLD, BMI, automatyczne wyłączanie
Gwarancja 24 miesiące

 

 

Opcjonalne akcesoria:

   

1. Stadiometr do mobilnego pomiaru wzrostu.

 
 835 zł netto

2. Adapter dla stadiometra

 213 zł netto
 

3. Walizka do transportu wag niemowlęcych seca

 
 300 zł netto
4. Zasilacz 143 zł netto
5. Stabilna i pakowna torba do wszystkich wag płaskich seca. 244 zł netto

 

 

Dzięki temu jest on niezwykle stabilny – prawie jak fabrycznie zmontowany. Przesuwana część utrzymująca odstęp od ściany zapewnia odpowiedni zaczep. Stadiometr nadaje się przede wszystkim do gabinetów lekarskich i szpitali, ale dzięki możliwości rozkładania na części, jest on także niezastąpionym narzędziem do mobilnego użytku np. w medycynie szkolnej lub przy mierzeniu pacjentów w domu.

 seca 217

 

2. Za pomocą adaptera seca 437 można podłączyć stadiometr seca 217 do wagi płaskiej seca 899 lub seca 877, aby uzyskać idealną stację pomiarową i do ważenia dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych.

Możliwe jest jednoczesne otrzymanie wyników ważenia i mierzenia, z zachowaniem najlepszej jakości. Pomimo lekkich i intuicyjnie łączonych elementów całość jest bardzo stabilna i odporna na wyginanie - jak gdyby została zmontowana.

seca 437

 

3. Torba z rączkami i paskiem na ramię do transportu wagi niemowlęcej seca 336 wraz z podkładką pomiarową seca 417.

 

seca 414

4. Zasilacz.

 seca 447

 

5. W tej torbie z wodoodpornego materiału można bezpiecznie transportować płaskie wagi 

 

seca 421

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium