Digilab - producent wag

Żaden sklep wielobranżowy lub market nie obejdzie się bez wagi. To podstawowy sprzęt potrzebny chociażby do pomiaru produktów spożywczych sprzedawanych luzem. Urządzenie przyda się także podczas przyjmowania towaru od kontrahentów. Elektroniczne wagi Digilab należą do produktów zdecydowanie godnych polecenia. Precyzyjnie mierzą ciężar, a więc można mieć pewność, że zarówno firma, jak i klienci nie będą notować z tego tytułu strat. W WAGI-KASY Jan Wasilewicz oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nam kupicie produkty Digilab bez nadwyrężania portfela.

Dlaczego warto wybrać wagi Digilab?

Wagi Digilab posiadają legalizację, czyli atesty potwierdzające dokładność pomiarów. Z niezwykłą precyzją pracują w przedziale od kilku gram, do nawet kilkudziesięciu kilogramów. Urządzenia posiadają wbudowaną pamięć cen towarów. Przydatne okazują się również pozostałe funkcjonalności np. automatyczne zerowanie lub wielokrotna tara. Do obsługi maszyn służy ergonomiczna klawiatura alfanumeryczna oraz optymalnej wielkości wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który jest dodatkowo podświetlany. Od Was zależy, czy produkt zasilany będzie sieciowo, czy też do pracy zostanie wykorzystany wbudowany akumulator o sporej wydajności. Dzięki temu wszystkie wagi Digilab świetnie nadają się do sklepów, targowisk czy też handlu obwoźnego.

Logo producenta ma znaczenie

Na rynku dostępnych jest wiele modeli wag elektronicznych. Na tym tle wagi Digilab wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co wiąże się ze sporym doświadczeniem przedsiębiorstwa w branży oraz innowacyjnym podejściem do projektowania urządzeń. Dość powiedzieć, że firma proponuje m.in. wersje atestowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem, co wymaga spełnienia rygorystycznych wytycznych. Wagi Digilab wykonano z wysokiej jakości materiałów. Cechują się znaczną wytrzymałością konstrukcji, bo np. szalka powstaje na bazie blachy nierdzewnej. Poszczególne modele posiadają również przydatną osłonkę chroniącą przed zabrudzeniem, co ułatwia codzienną eksploatację sprzętu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Waga z legalizacją JPL 15kg lub 30kg do wyboru Waga z legalizacją JPL 15kg lub 30kg do wyboru
Producent: Digilab
Cena:

1 690,00 zł

Cena netto: 1 373,98 zł

szt.
zobacz więcej

Potrzebujesz pomocy w wyborze? 

 

603051820 

 

wagi@elektrowag.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl