Fawag - WAGI-KASY Jan Wasilewicz

Posiadamy najlepsze elektroniczne wagi od producentów z całego świata i na tej liście są także urządzenia polskich marek. Produkty Fawag znalazły już uznanie w oczach (i rękach) setek klientów. Przedsiębiorstwo z powodzeniem współpracuje z takimi koncernami, jak m.in.: Amica, Eurocash, Grupa Azoty czy też Inpost. Poza tym eksportuje maszyny do wielu krajów europejskich. Fawag wagi cenione są ze względu na wysoką jakość wykonania, ale niebagatelne znaczenie mają również ich funkcje użytkowe. Na naszej stronie oferujemy je dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jakość zrodzona z doświadczenia

Lubelskie Fabryki Wag Fawag powstały ponad 100 lat temu. Podobnie jak wtedy, tak i dziś firma znana jest z produktów o nowoczesnym charakterze. Wagi Fawag niejednokrotnie stanowią element większych systemów komputerowych. Chętnie wykorzystują je przedstawiciele wielu branż, poczynając od handlu, idąc przez przemysł, kończąc na usługach. Fawag produkuje elektroniczne wagi o różnej charakterystyce np. pomostowe, kalkulacyjne oraz etykietujące. Tak duży wybór sprawia, że bez problemu znajdą Państwo modele skrojone pod konkretne wymagania. Co więcej, urządzenia cechują się znaczną wytrzymałością. Solidna konstrukcja jest stosunkowo odporna na uszkodzenia. W efekcie można być spokojnym o najwyższą precyzję pomiarów przez cały okres użytkowania.

Elektroniczne wagi na miarę XXI wieku

Wagi Fawag łączą w sobie wszystko, co powinien mieć świetnej klasy produkt z tej kategorii. Przede wszystkim są komfortowe w obsłudze. Projektanci zadbali o ergonomiczny rozkład klawiatury. Przejrzyste menu ułatwia codzienną eksploatację. Poza tym skutecznie współpracują z zewnętrznymi urządzeniami np. drukarkami. Innowacyjne funkcjonalności są dostosowane do standardów XXI wieku. Fawag wagi pozwalają usprawnić oraz zwiększyć wydajność pracy. Nadają się zarówno do niewielkich lokali usługowo-handlowych, jak i dużych firm produkcyjnych. W razie problemów z wyborem zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą w spornych kwestiach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl