KPZ - WAGI-KASY Jan Wasilewicz

KPZ dostarcza wysokiej jakości, niemieckie wagi. Nie mogło zabraknąć ich w naszych katalogach, ponieważ posiadają dobre opinie wśród użytkowników, którzy doceniają m.in. dostępne w urządzeniach funkcje. Firma KPZ oferuje wagi o różnej specyfice. Na liście łatwo znaleźć najpopularniejsze wersje: platformowe, stołowe, mobilne czy też hakowe. Pozytywnym zaskoczeniem z pewnością będą również innowacyjne wózki paletowe z wagą. W sklepie WAGI-KASY Jan Wasilewicz zapewniamy możliwość zakupu produktów z legalizacją w bardzo atrakcyjnej cenie, przystępnej dla firmowego budżetu.

Wagi KPZ dostępne w naszych katalogach

Jednym z popularnych modeli od firmy KPZ wagi liczące sztuki. Dokonują pomiarów z dokładnością do dziesiątych części grama. Dobrze radzą sobie ze zliczaniem nawet najmniejszych elementów, choć maksymalny udźwig poszczególnych urządzeń to nawet kilkaset kilogramów. Zdecydować możecie się np. na wersję z wysięgnikiem lub platformą. Polecamy także przyjrzeć się wersjom hakowym. KPZ wagi świetnie poradzą sobie w trudnych warunkach panujących w firmach przemysłowych. Posiadają solidną obudowę z szeklami, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenia mogą być zasilane akumulatorowo. Dodajmy, że wagi hakowe KPZ wyposażono w pilot do zdalnej obsługi, co znacznie podnosi komfort codziennego użytkowania.

Elektroniczne wagi dla firm różnej wielkości

W katalogach sklepu WAGI-KASY Jan Wasilewicz znajdziecie produkty o różnych funkcjonalnościach. Dostępne produkty KPZ sprawdzą się zarówno w niewielkiej wielkości sklepach, jak i sporych zakładach produkcyjnych. Kolejnym tego przykładem mogą być oferowane modele płozowe czy też najazdowe. Produkty łatwo dostosować do własnych preferencji. To od klienta zależy, na jakie funkcjonalności dodatkowo się zdecyduje, a tym samym, jaki będzie ostateczny koszt zakupu. Wszystkie KPZ wagi cechują się znaczną wytrzymałością. Urządzenia przez wiele długich lat gwarantują precyzyjne pomiary. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytani, dotyczące dowolnego urządzenia.

Waga licząca sztuki detali od 3kg do 30kg do wyboru z legalizacją Waga licząca sztuki detali od 3kg do 30kg do wyboru z legalizacją
Producent: KPZ
Cena: 850,00 zł (netto: 691,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga hakowa Dini-Argeo 1,5t z legalizacją Waga hakowa Dini-Argeo 1,5t z legalizacją
Producent: KPZ
Cena: 2 900,00 zł (netto: 2 357,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga licząca sztuki detali od 3kg do 30kg do wyboru Waga licząca sztuki detali od 3kg do 30kg do wyboru
Producent: KPZ
Cena: 750,00 zł (netto: 609,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga hakowa Dini-Argeo 3t z legalizacją Waga hakowa Dini-Argeo 3t z legalizacją
Producent: KPZ
Cena: 3 950,00 zł (netto: 3 211,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga hakowa Dini-Argeo 6t z legalizacją Waga hakowa Dini-Argeo 6t z legalizacją
Producent: KPZ
Cena: 4 450,00 zł (netto: 3 617,89 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium