Seca – WAGI-KASY Jan Wasilewicz

Przygotowując swoją ofertę, dbamy o to, aby tworzyły ją wyłącznie urządzenia pomiarowe najwyższej jakości, do których bez wątpienia można zaliczyć proponowane przez firmę Seca. Wagi produkowane przez międzynarodowe przedsiębiorstwo posiadające swoje oddziały w różnych europejskich (i nie tylko) krajach pozwalają ich użytkownikom uzyskiwać wiarygodne pomiary w bardzo krótkim czasie. Co ważne, są one zgodne z informacjami zawartymi na tabliczkach znamionowych.

Wagi medyczne Seca służące m.in. do określania masy ciała niemowląt

Wspomniana bardzo duża dokładność pomiarowa stanowi rezultat legalizacji (przeprowadzanej przez nas na życzenie Klientów) urządzeń firmy Seca. Wagi dostępne w naszej ofercie można jednak nabyć również w niezalegalizowanej formie, na co decydują się zazwyczaj osoby potrzebujące jedynie przybliżonej wartości masy danego przedmiotu bądź osoby (uzyskanie nieco mniej precyzyjnych pomiarów nie jest dla nich problematyczne, lecz wystarczające). Wagi Seca wykorzystywane są głównie w różnego rodzaju placówkach medycznych, m.in. podczas przeprowadzania badań epidemiologicznych oraz ważenia niemowląt. Są to mało wymagające urządzenia elektroniczne, zdolne zachować swoją skuteczność pomiarową w różnych, często dość trudnych, warunkach.

Co wyróżnia wagi Seca na tle urządzeń pomiarowych innych marek?

Niejednolitość wag Seca sprawia natomiast, że modele dostosowane do własnych potrzeb znajdą w naszym sklepie Klienci poszukujący tych mniej, jak i bardziej zaawansowanych technologicznie. W przypadku artykułów elektronicznych stosowanych przez personel medyczny szczególnie ważne jest, aby zawsze działały niezawodnie, a tej cechy zdecydowanie nie można odmówić wyrobom marki Seca. Wagi medyczne charakteryzują się także solidną konstrukcją, niskim poborem energii elektrycznej oraz obecnością funkcji ON, dzięki której urządzenia włączają się poprzez ich naciśnięcie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl