Stoisz przed wyborem wagi medycznej do gabinetu lub przychodni? Podpowiadamy, jaką wybrać!

 Jesteś lekarzem i posiadasz własny gabinet? A może przychodnię? Zależy Ci na tym, aby cały personel mógł pracować na sprawdzonym sprzęcie? Tak? To jeśli stawiasz na funkcjonalne urządzenia, na pewno w którymś momencie staniesz przed wyborem wagi medycznej. Czytaj więc dalej i dowiedz się, jak dopasować ten sprzęt do swoich potrzeb!

 

Jaka powinna być idealna waga medyczna?

Przede wszystkim musi charakteryzować się dużą wytrzymałością. Sam lekarz rodzinny jest przecież w stanie przyjąć ponad czterdziestu pacjentów w ciągu jednego dnia. Taki sprzęt nie może też podawać błędnych wartości, ponieważ negatywnie wpłynęłoby to na decyzję specjalisty. Dobrze, jeśli waga cechuje się również długą żywotnością oraz sporą funkcjonalnością.

 

Jakie wagi medyczne wybrać? Postaw na sprawdzone rozwiązania!

 

Łatwo zauważyć, że każdy lekarz potrzebuje sprzętu o najlepszej jakości wykonania. Dlatego dobrze jest zainwestować np. w wagę lekarską Seca 704 z legalizacją. Produkt ten wyróżnia się na tle konkurencji, oferując ogromne możliwości. Jego maksymalne obciążenie to aż 300 kg. Posiada też nisko zawieszoną platformę oraz zintegrowaną funkcję BMI – a to wszystko pozwala na bezproblemowe leczenie pacjentów. Na uwagę zasługuje również energooszczędne zasilanie bateryjne.

To nie jedyne urządzenie medyczne, którym warto się zainteresować. Na uwagę zasługuje także waga krzesełkowa WPT/K, która posiada użyteczne kółka jezdne, co zdecydowanie ułatwia jej transport. Narzędzie to przeznaczone jest do ważenia pacjentów w pozycji siedzącej. Niesamowita dokładność pomiaru sprawia, że produkt ten powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego specjalisty!

 

Przyjmujesz małych pacjentów? Pamiętaj też o wagach niemowlęcych!

Jesteś pediatrą? A może w Twojej przychodni pracują lub będą pracowali specjaliści z tego zakresu? Tak? Nie możesz w takim razie, zapomnieć o zakupie profesjonalnej wagi niemowlęcej. Ona powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu i przychodni, gdzie przyjmowani są mali pacjenci. Jaki więc model warto wybrać? Na uwagę zasługuje chociażby propozycja od marki Radwag. Na pewno zachwyci Cię swoją rewelacyjną konstrukcją i niesłychaną precyzyjnością. Oprócz tego charakteryzuje się naprawdę przystępną ceną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl