Waga paletowa - jaką wybrać? Podpowiadamy, co będzie najlepsze dla Twojego biznesu

Dobierając sprzęt do obsługi magazynu wybierz ten, który będzie cechował się wytrwałością oraz niezawodnością. Magazyny czy hale przemysłowe to miejsca, gdzie wiele się dzieje. Pracownicy tych obiektów do wykonywania swojej pracy potrzebują wsparcia w postaci bezpiecznych urządzeń. W dobrze wyposażonym magazynie czy w hali nie powinno zabraknąć takiego narzędzia jak waga paletowa. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dobrego sprzętu, koniecznie sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Magazynowa waga paletowa. Na jakie cechy zwrócić uwagę?

Wagi paletowe doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie pracownicy często dokonują pomiarów ładunków znajdujących się na paletach. Będą to hurtownie, magazyny oraz hale przemysłowe i centra logistyczne. Najważniejszą kwestią podczas doboru wagi paletowej jest jej maksymalny udźwig. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne wagi z udźwigiem od 1500 kg do 3000 kg.

Wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się stabilną konstrukcją, która pozwoli Ci na dokładne odważenie ładunku. Podczas wyboru wagi zwróć uwagę na to, czy dane urządzenie ma możliwość legalizacji, jaka jest jego dokładność i gwarancja producenta. Niezmiernie ważne są również dodatkowe opcje wag paletowych, takie jak drukarka , czy dodatkowy wyświetlacz LED. Drukarka paragonów automatycznie wydaje kwit z informacją o masie. Natomiast dodatkowy wyświetlacz z dużymi, czerwonymi cyframi, idealnie sprawuje się w różnych warunkach nasłonecznienia, co ułatwia odczyt masy.

Gdzie sprawdzi się waga paletowa nierdzewna?

Jeśli w Twoim miejscu pracy panuje wilgoć, a ładunki, które są ważone to detergenty, kwasy lub sole, powinieneś wybrać wagę paletową nierdzewną. Taka waga wykonana jest ze specjalnej stali nierdzewnej. To zapewnia prawidłowe działanie sprzętu przez wiele lat. Tak samo, jak w przypadku tradycyjnej wagi paletowej, udźwig wagi nierdzewnej to maksymalnie 3000 kg. Swoją wagę paletową nierdzewną możesz również wyposażyć w dodatkowe opcje, takie jak drukarka czy wyświetlacz LED.

A może wózek paletowy z wbudowaną wagą?

To niezbędnik każdego magazynu, gdzie konieczne jest stałe przewożenie ważonych ładunków. Wózek paletowy wyposażony w wagę na pewno usprawni i przyspieszy pracę. Maksymalny udźwig takiego wózka to nawet 2500 kg, w zależności od wybranego wariantu. Wbudowany panel sterujący posiada funkcje ustawiania zera, tarowania, wskazania minusowego czy przełączania brutto/netto.

Wybór jest naprawdę duży. Już teraz zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz dokonać personalizacji swojej wagi paletowej i wybrać opcję najlepszą dla Twojego biznesu.

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl